Leden 2015
Harajuku Valentines nyní i na FB!

20. ledna 2015 v 17:23 | Pošťák |  Vše okolo
Znovu Vás všechny zdravím!

Dlouho jsme přemýšleli o tom, zda Valentýnky zveřejňovat i na Facebooku pod fan stránkou Harajuku Valentines. Slovo dalo slovo a my se rozhodli stránku opravdu založit pod tou podmínkou, že se na ní budou zveřejňovat pouze důležité informace a oznámení o nových Valentýnkách. Nic víc, nic míň. Založit totiž plnohodnotnou stránku, na kterou by se přidávaly i nové Valentýnky by pro blog znamenalo pomalý, ale jistý zánik a to z toho důvodu, že v dnešní době má účet na této populární sociální síti asi každý druhý člověk a sjet v rychlosti příspěvky na Zdi je přeci jen pohodlnější. Na blogu je navíc povolená funkce sdílení a "likování'' příspěvků pomocí Facebooku, takže by to ani nemělo smysl vše nahrávat do alb - co se komu líbí, může si to sám nasdílet.


Jeden by si asi řekl, že to nemá vůbec cenu, pokud se zde také nebude vše zveřejňovat, mohu Vás ale ujistit, že za tímto účelem stránky založeny nebyly. Byly založeny hlavně proto, aby se o Harajuku Valentines dozvědělo více lidí a některým se připomnělo, že blog stále ještě funguje a my doufáme, že ještě dlouho bude. Byla by škoda nechat něco, co lidem dělalo po několik let radost, jen tak upadnout v zapomnění.Přidejte se k nám! Stačí klepnout na obrázek výše!

Děkuji za Vaši pozornost!

Smutná realita.

18. ledna 2015 v 20:38 | Pošťák |  Vše okolo
Zdravím Vás po strašně dlouhé době!

Bohužel od jisté doby jakoby Harajuku Valentýnky naprosto upadly v zapomnění a posledních pár měsíců vídám v hlášeních o návštěvnosti blogu pouze samé nuly. Bohužel, čeho jsem se bála, se stalo realitou. Lidé už nemají na drobná gesta čas a přitom, položme si ruku na srdce, stále je komu dělat radost.Nehodlám ale blog rušit jen kvůli dočastné neaktivitě, to by byla škoda, protože se na něm nachází spousta krásných vzpomínek. Pouze jsem chtěla ujistit náhodné kolemjdoucí, pokud tu vůbec nějací zbyli, že stále žijeme a nehodláme se vzdát!

Buďte připraveni, z mrtvých vstání se blíží!
Tegami~