Jak poslat Valentýnku?

Jak poslat Valentýnku, správný formát a blokování

3. ledna 2010 v 15:21 | Pošťák
Kam posílat?
Pokud byste chtěli využít pošťákových služeb, odešlete Vaši Valentýnku na e-mail
a pošťák ji zaručeně doručí nejpozději do tří dnů na stránky Harajuku Valentines nebo na e-mail Valentýna, dle vašeho výběru.

Formát Valentýnky
Obrázek (nejlépe fotku dotyčné osoby) vybírejte pečlivě, velikost (do 1200x1200), formát (jpg, jpeg, gif nebo png) i čitelnost je důležitá. Pro bezproblémové zveřejnění Valentýnky je bezpodmínečně nutný správný formát obrázku. Blog.cz podporuje pouze zmíněné formáty, jiné formáty nepřijímá a je pak tedy na nás změnit koncovku obrázku. Ne vždy je poté Valentýnka ve stejné kvalitě, jako předtím.

Předmět emailu
Do předmětu napište buď "Klasická pošta" nebo "Doručení do vlastních rukou".

Klasická pošta: Valentýnka získá vlastní článek a čtenáři prostor se vyjádřit. Pokud byste rádi ještě vašeho Valentýna upozornili, že brzy obdrží na stránkách Harajuku Valentines Valentýnku, připište e-mail, na který mu následně pošťák doručí upozornění, (e-maily neuschováváme a rozhodně nezneužíváme).

Doručení do vlastních rukou: Pošťáci Vám nabízí i možnost "doručení do vlastních rukou"! Pošlete nám Vaši Valentýnku, e-mail Valentýna a my ji za Vás pod naším jménem odešleme. Tato tajná pošta se neobjeví na Harajuku Valentines.

Zároveň Vás ještě žádáme, pokud odesíláte klasickou poštu i Valentýnku do vlastních rukou, pošlete, prosím, každou ve vlastním e-mailu. Rozeznat, která Valentýnka je která bez označení, je pro nás pak mírně matoucí.

Blokování závistivým
Pevně jsme doufaly, že se neobjeví žádný hlupák, který se rozhodne svými výlevy kazit Valentýnky. Pokud tu někdo chce nadávat, vylévat si svou závist a zlobu, kritizovat, nechť si na to najde jinou stránku. Valentýnky jsou projevy náklonnosti k lidem, kteří si to zaslouží a pokud se ještě někdo pokusí Valentýnku shodit a pošpinit svým závistivým komentářem, bude hned blokován!

Zaručujeme mlčenlivost a šetrné zacházení s vašimi údaji. ^^

Vaše pošťačky!
 
 

Reklama