Vše okolo

Krásné svátky vánoční.

2. prosince 2017 v 12:43 | Tegami
Zdravím všechny přeživší, kteří sem občas zabrousí v naději, že zde najdou nový článek. I já se vracím do e-mailové pošty s nadějí v nový příspvek, avšak poslední roky marně.

Bohužel kdysi velmi populární projekt s dobrým nápadem postupně po letech neaktivity upadl v zpomenění, pošta zeje prázdnotou a staré Valentýnky už nejsou tak atraktivní, jako kdysi. Ale vše, co se zde zveřejnilo, ať už v článcích nebo v komentářích pod nimi, zůstane krásnou vzpomínkou na léta předešlá. Něčí přátelství v té době teprve začínalo, někdo chtěl přes Valentýnku vyjádři, jak moc si váží někoho blízkého, někteří zde najdou ty, jež z jejich života už zmizeli...

Za roky aktivity tohoto blogu, na kterém se vystřídalo několik pošťáků, se hodně stalo, ale vězte, že jsme tu pro Vás všichni byli rádi, jinak bychom to nedělali. Všichni pošťáci i nadále zůstanou anonymními pomocníky (naše přezdívky byly spíš jako krycí jména), na které se stále můžete v případě zájmu obrátit přes poštovní schránku.

Blíží se nám svátky a já v tuhle dobu bývám sentimentální, i když je vlastně moc neslavím. Spojení Vánoc, výzdoby, dárků, snad i sněhu a času s rodinou ale přeci jen oživuje dávné dětské časy. Chtěla bych Vám za Harajuku Valentines popřát pohodové prožití těchto svátků, ať už je slavíte nebo ne. Pozor na ledovku a svíčky na stromečku!

Harajuku Valentines nyní i na FB!

20. ledna 2015 v 17:23 | Pošťák
Znovu Vás všechny zdravím!

Dlouho jsme přemýšleli o tom, zda Valentýnky zveřejňovat i na Facebooku pod fan stránkou Harajuku Valentines. Slovo dalo slovo a my se rozhodli stránku opravdu založit pod tou podmínkou, že se na ní budou zveřejňovat pouze důležité informace a oznámení o nových Valentýnkách. Nic víc, nic míň. Založit totiž plnohodnotnou stránku, na kterou by se přidávaly i nové Valentýnky by pro blog znamenalo pomalý, ale jistý zánik a to z toho důvodu, že v dnešní době má účet na této populární sociální síti asi každý druhý člověk a sjet v rychlosti příspěvky na Zdi je přeci jen pohodlnější. Na blogu je navíc povolená funkce sdílení a "likování'' příspěvků pomocí Facebooku, takže by to ani nemělo smysl vše nahrávat do alb - co se komu líbí, může si to sám nasdílet.


Jeden by si asi řekl, že to nemá vůbec cenu, pokud se zde také nebude vše zveřejňovat, mohu Vás ale ujistit, že za tímto účelem stránky založeny nebyly. Byly založeny hlavně proto, aby se o Harajuku Valentines dozvědělo více lidí a některým se připomnělo, že blog stále ještě funguje a my doufáme, že ještě dlouho bude. Byla by škoda nechat něco, co lidem dělalo po několik let radost, jen tak upadnout v zapomnění.Přidejte se k nám! Stačí klepnout na obrázek výše!

Děkuji za Vaši pozornost!

Smutná realita.

18. ledna 2015 v 20:38 | Pošťák
Zdravím Vás po strašně dlouhé době!

Bohužel od jisté doby jakoby Harajuku Valentýnky naprosto upadly v zapomnění a posledních pár měsíců vídám v hlášeních o návštěvnosti blogu pouze samé nuly. Bohužel, čeho jsem se bála, se stalo realitou. Lidé už nemají na drobná gesta čas a přitom, položme si ruku na srdce, stále je komu dělat radost.Nehodlám ale blog rušit jen kvůli dočastné neaktivitě, to by byla škoda, protože se na něm nachází spousta krásných vzpomínek. Pouze jsem chtěla ujistit náhodné kolemjdoucí, pokud tu vůbec nějací zbyli, že stále žijeme a nehodláme se vzdát!

Buďte připraveni, z mrtvých vstání se blíží!
Tegami~

Veselé Velikonoce!

1. dubna 2013 v 10:49 | Pošťák

Přeji Vám všem krásné a pohodové Velikonoce - málo modřin, málo zmáchaného oblečení a alkoholu s Mírou... Nebo možná i bez Míry. :3


Hezky si je užijte,
Tegami~

Chyby na blogu.

10. února 2013 v 19:37 | Pošťák
Dobrý večer všem!


Ráda bych Vás upozornila na chyby, které se na tomto blogu vyskytují. Problém není v pošťácích nebo obsahu, problém je na straně Blog.cz. Často se mi stává, že nejdou uložit rozepsané články nebo ty už uložené a rozepsané nejde zveřejnit či smazat. Včera jste si také mohli všimnout nedostupnosti některých článků a jejich absence v archivu, kde se zobrazovaly Valentýnky za srpen 2012. S těmi to erory bohužel nic neudělám, ale byla bych ráda, abyste o nich byli informování, pokud byste nemohli něco najít. Pokud se tak stane, vyčkejte do druhého dne a pokud budou potíže trvat, kontaktujte nás. :3

S přáním hezkého zbytku dne,
Tegami~


update - 11. února
vzpomněla jsem si, že jsem minulý týden zaznamenala docela značný nárůst návštěvníků, tak doufám, že to také není nějaká chyba v Matrixu :3


pátek

neděle

Valentýn je za dveřmi!

7. února 2013 v 17:29 | Pošťák


Zdravím návštěvníky Harajuku Valentines!

Pomalu se nám blíží svátek, který někteří z nás už nějaký ten rok slaví a někteří ho naopak ignorují - svatý Valentýn. Nebuďte alespoň v tento čas líní a pošlete Valentýnku svému oblíbenci či oblíbenkyni! Nemusíte se bát, vše je anonymní, pokud si sami nebudete přát zveřejnění svého jména či přezdívky. Jak poslat Valentýnku a kam naleznete v tomto článku. :3

Pokud navštěvujete stránky HV pravidelně, mohli jste si během posledních pár měsíců všimnout, že aktivita pošťaček na blogu byla prakticky nulová. Pisatelé Valentýnek usnuli na vavřínech, nebylo co publikovat. Nakonec se našlo pár dobrých duší, díky kterým je opět co přidávat. Doufám, že se každý měsíc najde někdo, kdo bude chtít udělat druhým radost! ^-^


Tegami~

Nové pošťačky se hlásí do služby!

11. května 2012 v 16:11 | Pošťačky
Co je tedy nového? Místo jedné pošťačky jsou tu pošťačky rovnou dvě. Také jsme udělali nový design a doufáme, že se vám líbí. Změnili jsme naši ikonku, ikonku nepřihlášených návštěvníků, počítadlo a popisky komentářů. Email, pravidla a typy valentýnek se nemění!

Zdravím,^_^)/
jsem jedna z pošťaček a jsem ráda, že se budu moct o tuto stránku společně s druhou pošťačkou starat. Doufám, že zase valentýnky "vejdou do módy" a my budeme mít spoustu práce. Těším se na kupu nových hezkých Valentýnek, ať už tajných nebo veřejných. Takže jedeme dál!
Shiro


Konnichiwa minna san! ^_^)/
Jmenuji se Tegami (což v japonštině znamená dopis) a počátkem dneška se budu tady s Shiro starat o Vámi zasílanou poštu. Doufám, že se nebudete bát nám jí svěřit a my slibujeme, že se budeme snažit, aby byla doručena nebo zveřejněna, co nejdříve a nikam se nám (i díky blog.cz) nezatoulala. Pokud už jste zapomněli, jak se Valentýnky posílají, nakoukněte do rubriky Jak poslat Valentýnku? a pusťe se do toho!
Tegami
 
 

Reklama